latviešu

Labdien! Ir īpašums kurš sastāv no 3 zemes vienībām (46880010154) viena vienība atrodās citā novadā. Ipašnieks ir pasūtijis lielākā Gabala sadali, savukārt 2 mazākie gabali netiek mēŗīti (tikai pārzīmēs ja tie visi 3 būs uz 1 robežplāna) Jautājums: vai tas kādi sarežģī un ir jāveic papildus darbības ja īpašums ir vairākos novados? Vai varam darboties ar lielāko zemes vienību to sadalīt bet mazās paliek esošā īpašuma sastāvā?

krievu

Добрый день! Есть недвижимость, состоящая из 3 земельных участков (46880010154), одна из которых находится в другом округе. Владелец приказал распределить самый большой участок, в то время как 2 меньших участка не измеряются (перерисовать только в том случае, если все 3 из них будут на 1 граничном плане) Вопрос: Есть ли здесь какие-либо сложности и нужно ли предпринимать дополнительные шаги, если объект недвижимости находится в нескольких округах? Можем ли мы работать с самой большой единицей земли, чтобы разделить ее, но меньшие останутся в существующей собственности?

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)