latviešu

Kadastra departamenta Kadastra metodikas daļa ir sagatavojusi atbildi uz Jūsu uzdoto jautājumu: Ja e-ZKUL lietā ievietotā kadastra informācija ir vēl derīga (atbilstoši 2011. gada 27.decembra MK noteikumu Nr.1019 “Zemes kadastrālās uzmērīšanas noteikumi” 29.punktam kadastra informācija derīga divus gadus no tās sagatavošanas dienas), tad Jūs variet iesniegt to pašu e-ZLUL portālā www.Kadastrs.lv, papīra dokumentus un jaunu iesniegumu Valsts zemes dienestam un zemesgrāmatai VZD teritoriālajā struktūrvienībā.

krievu

Отдел методологии кадастра Департамента кадастра подготовил ответ на ваш вопрос: Если кадастровая информация, внесенная в файл e-ZKUL, все еще действительна (согласно пункту 29 правил Кабинета Министров от 27 декабря 2011 г. № 1019 «Правила земельно-кадастровой съемки» кадастровая информация действительна в течение двух лет со дня ее составления), то вы можете представить ее. Портал e-ZLUL www.Kadastrs.lv, бумажные документы и новое заявление в Государственную земельную службу и Земельную книгу в территориальной единице SLS.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)