latviešu

Labdien! Pēc VZD skaidrojuma, no 2019. gada beigām servitūti vairāk netiek no zemes robežu plāniem reģistrēti. Kā rīkoties, kamerāli pārzīmējot plānus, kur vienīgā nesakritība ar kadastra datiem ir ceļa servitūts. Vai plāni ir jāaktualizē? (pievienoju plānu) Ja nē, tad ieraksts par servitūtu saglabājams apvienotajā plānā, jeb to vairāk neliek un titullapā norāda, ka apgrūtinājumi nav noteikti? Paldies par atbildi!

krievu

Добрый день! Согласно объяснению SLS, с конца 2019 года сервитуты больше не будут регистрироваться на земельных границах. Что делать при перерисовке планов камерой, где единственное несоответствие с кадастровыми данными - сервитут дороги. Нужно ли обновлять планы? (приложить план) Если нет, следует ли записывать сервитут в совместном плане или он больше не размещается, а на титульном листе указано, что обременения не были определены? Спасибо за ответ!

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)