latviešu

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu Nr.1019 16.pielikuma 1.4. un 2.9. apakšpunktiem situācijas plāna titullapā un grafiskā attēlojuma pusē jānorāda situācijas plāna mērogs. Izvērtējot Situācijas plānu zemes vienībai ar kadastra apzīmējumu 44880050883, reģionālā nodaļa konstatē, ka plāna mērogs titullapā un grafiskā attēlojuma pusē nesakrīt.

krievu

Согласно пункту 1.4 приложения 16 Правил Кабинета министров № 1019. и 2.9. Масштаб ситуационного плана должен быть указан на титульном листе ситуационного плана и сбоку от рисунка. При оценке ситуационного плана земельного участка с кадастровым обозначением 44880050883 региональное подразделение обнаруживает, что масштаб плана на титульном листе и на стороне графического изображения не совпадает.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)