latviešu

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu Nr.1019 16.pielikuma 2.8.apakšpunktu situācijas plāna grafiskā attēlojuma pusē jānorāda tabulā sagatavota zemes lietošanas veidu eksplikācija. Izvērtējot Situācijas plānu zemes vienībai ar kadastra apzīmējumu 44880050882, reģionālā nodaļa konstatē, ka zemes lietošanas veidu eksplikācijas tabulā nav norādītā lauksaimniecībā izmantojamās zemes kopīga platība.

krievu

В соответствии с подпунктом 2.8 приложения 16 к правилам Кабинета Министров № 1019 взрывоопасные виды землепользования, составленные в таблице, должны быть указаны на стороне графического изображения ситуационного плана. Оценивая ситуационный план для земельной единицы с кадастровым обозначением 44880050882, региональное подразделение обнаруживает, что общая площадь сельскохозяйственных земель не указана в таблице объяснения типа землепользования.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)