latviešu

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu Nr.1019 182.2.apakšpunktu lauku apvidū platību teritorijām līdz 1.0ha (ieskaitot), ja robežas noteiktas pa situācijas elementiem un teritorijām, kas lielākas par 1.0ha aprēķina ar noteiktību – 0,01ha. Izvērtējot iesniegtos zemes kadastrālās uzmērīšanas dokumentus, reģionālā nodaļa konstatē, ka Mērnieks zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 44880050882 platības nav aprēķinājis ar noteiktību 0,01ha.

krievu

В соответствии с подпунктом 182.2 Правил Кабинета Министров № 1019 в сельской местности на площади до 1,0 га (включительно), если границы определены элементами обстановки и территории более 1,0 га рассчитываются с достоверностью - 0,01 га. Оценивая представленные документы земельно-кадастровой съемки, региональное подразделение обнаруживает, что геодезист не рассчитал площадь земельного участка с кадастровым обозначением 44880050882 с достоверностью 0,01 га.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)