latviešu

Izvērtējot reģionālās nodaļas rīcībā esošo informāciju un nekustamā īpašuma “Gulbīši” ar kadastra numuru 44880050232 2007.gada 11.jūlija aktuālo zemes robežu plānu, tika konstatēts, ka plānā ir iekļauta arī zemes vienība ar kadastra apzīmējumu 44880050586, kurai nav izgatavots atsevišķs apvienotais zemes robežu, situācijas un apgrūtinājumu plāns.

krievu

При оценке имеющейся в распоряжении территориального подразделения информации и действующего плана земельных границ объекта недвижимости «Gulbīši» с кадастровым номером 44880050232 от 11 июля 2007 года было установлено, что в план также включен земельный участок с кадастровым обозначением 44880050586, для которого отдельная комбинированная земельная граница не проводилась. план положения и обременения.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)