latviešu

Saimniecības daļa informē, ka šobrīd spēkā esošo Dienesta darbinieku veselības apdrošināšanas polišu darbības termiņš noslēdzas šodien. Valsts reģionālās attīstības aģentūras elektronisko iepirkumu sistēmā izsludinātais veselības apdrošināšanas polišu iepirkuma piedāvājumu iesniegšanas termiņš ir pagarināts līdz 17.08.2020. Tādējādi, sākot ar augusta mēnesi, Dienesta darbiniekiem nebūs pieejami veselības apdrošināšanas pakalpojumi. Saimniecības daļa informēs jūs par tālāko notikumu attīstību un iespējamo jauno veselības apdrošināšanas polišu iegādi.

krievu

Отдел фермы сообщает, что действующие в настоящее время полисы медицинского страхования сотрудников Службы истекают сегодня. Срок подачи заявок на закупку полисов медицинского страхования, объявленных в системе электронных закупок Государственного агентства регионального развития, продлен до 17.08.2020. Таким образом, с августа сотрудники Службы не будут иметь доступа к услугам медицинского страхования. Отдел фермы проинформирует вас о дальнейших разработках и возможной покупке новых полисов медицинского страхования.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)