latviešu

Labdien! Man ir jautājums par iebildumiem. Pierobežnieks atsakās parakstīt aktus, jo ir personīgas dabas konflikts ar uzmērāmas z.v. īpašnieku un iebildumus pats viņš arī neraksta, vai VZD drīkst reģistrēt mērniecību, ja mērnieks iebildumu sadaļā norāda, “pierobežnieks atteicās parakstīt aktus” ? Vai arī, kāds risinājums būtu šādai situācijai? Paldies jau iepriekš!

krievu

Добрый день! У меня есть вопрос по поводу возражений. Граница отказывается подписывать акты, потому что есть личный конфликт с измеримым з.в. Владелец и возражения, которые он сам не пишет, может ли SLS зарегистрировать обследование, если инспектор в разделе возражений указывает «граница отказалась подписывать акты»? Или каково было бы решение этой ситуации? Заранее спасибо!

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)