latviešu

Zvanot no dienesta stacionārā IP telefona uz mobilā telefona numuru, zvana saņēmējs redzēs, ka zvans pienāk no kāda no šiem numuriem – 26515036; 26515139; 26454578; 26515240; 26515310. Tie ir VZD telefoncentrāles mobilās izejas numuri. Ja zvana saņēmējs veic atzvanu stundas laikā, tad savienojums tiks izveidots, izņemot gadījumos, ja šajā periodā telefoncentrālei ir bijis jāapstrādā ļoti daudz zvani un tie ir vairāk kā 100, tad tādos gadījumos zvanu vēsture dzēšas un savienojums var netikt izveidots. Arī gadījumos, ja esat savā dienesta IP telefonā veikuši zvanu pāradresāciju uz savu mobilā telefona numuru, tad, ja kāds zvanīs uz jūsu stacionāro telefonu redzēsiet, ka zvans pienāk no kāda no minētajiem numuriem. Līdz ar to šos numurus varat piefiksēt savā kontaktu sarakstu kā dienesta telefonu mobilās izejas numurus.

krievu

При звонке со стационарного IP-телефона на номер мобильного телефона получатель звонка увидит, что звонок поступает с одного из этих номеров - 26515036; 26515139; 26454578; 26515240; 26515310. Это мобильные номера выхода телефонной станции SLS. Если вызывающий абонент совершает вызов в течение часа, соединение будет установлено, если только УАТС не будет обрабатывать большое количество вызовов в течение этого периода, и их будет более 100, и в этом случае история вызовов будет удалена, и соединение может не быть установлено. Кроме того, если вы произвели переадресацию на номер своего мобильного телефона на IP-телефоне вашей службы, если кто-то позвонит на стационарный телефон, вы увидите, что звонок поступает с одного из этих номеров. Таким образом, вы можете записать эти номера в свой список контактов в качестве исходящих номеров мобильных телефонов для бизнес-телефонов.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)