latviešu

Gadījumos, kad zemesgrāmatu tiesnesis sagatavojis lēmumu par nostiprinājuma lūguma atstāšanu bez ievērības (turpmāk – ZG atteikums), mērnieks drīkst viena mēneša laikā no paziņojuma ievietošanas kontā portālā www.kadastrs.lv datuma Valsts zemes dienestā (turpmāk- Dienests) iesniegt tikai tos dokumentus, kuru neesība bija šķērslis nostiprinājuma lūguma izpildei. Mēneša laikā mērniekam, sazinoties ar zemes īpašnieku un iegūstot no īpašnieka nepieciešamos dokumentus, tie jāiesniedz Dienestā.

krievu

В тех случаях, когда судья земельной книги подготовил решение об отклонении запроса на подтверждение (далее - отказ З.Г.), землеустроитель может подать в Государственную земельную службу (далее - Служба) только эти документы в течение одного месяца с момента отсутствие было препятствием для запроса о подкреплении. В течение месяца землемер должен представить их в Службу, связавшись с землевладельцем и получив необходимые документы у землевладельца.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)