latviešu

Reģionālā nodaļa vērš Jūsu uzmanību uz to, ka visos gadījumos, ja ir šaubas par robežu novietojumu apvidū, to pārbaudi var izpildīt tikai zemes kadastrālajā uzmērīšanā sertificētā persona - mērnieks, kura atbilstoši Nekustamā īpašuma valsts kadastra likuma 29.pantam veic zemes kadastrālo uzmērīšanu, kā arī atsevišķas zemes kadastrālās uzmērīšanas darbības (robežu apsekošanu un nepieciešamības gadījumā atjaunošanu). Ar mērnieku sarakstiem var iepazīties mērnieku sertifikācijas institūciju interneta vietnēs:

krievu

Региональное отделение обращает ваше внимание на тот факт, что во всех случаях, когда возникают сомнения в отношении расположения границ, только лицо, сертифицированное в кадастровой съемке земли, - геодезист, который проводит кадастровую съемку земли в соответствии со статьей 29 Закона. отдельные земельно-кадастровые работы (пограничные съемки и, при необходимости, восстановление). Со списками геодезистов можно ознакомиться на сайтах органов по сертификации сюрвейеров:

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)