latviešu

Ja vēlaties pārliecināties par apvidū esošās robežas atbilstību zemes robežu uzmērīšanas dokumentiem vai lai precizētu zemes vienību robežas kadastra kartē, Jums ir tiesības vērsties pie zemes kadastrālajā uzmērīšanā sertificētas personas (mērnieka), kura atbilstoši Nekustamā īpašuma valsts kadastra likuma 29.pantam veic zemes kadastrālo uzmērīšanu. Mērnieks veic gan zemes vienību robežu kadastrālo uzmērīšanu, gan atsevišķas zemes kadastrālās uzmērīšanas darbības (robežu apsekošanu un nepieciešamības gadījumā atjaunošanu).

krievu

Если вы хотите проверить соответствие границы участка с документами обследования границ или указать единицу границы на кадастровой карте, вы имеете право обратиться к сертифицированному землеустроителю (землеустроителю). Геодезист выполняет как кадастровую съемку границ земельных участков, так и отдельные земельно-кадастровые работы (пограничная съемка и восстановление при необходимости).

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)