latviešu

Līdz 2019.gada 5.decembrim Dienests uz zemes vienības, zemes vienības daļas robežu plāna, apgrūtinājumu plāna un situācijas plāna lika spiedogu par datu reģistrāciju Kadastra informācijas sistēmā. Lai nodrošinātu mērniekus ar informāciju par datumu, kurā zemes robežu plāns, apgrūtinājumu plāns vai situācijas plāns ir reģistrēts Kadastra informācijas sistēmā, sākot ar 2020.gada 17.februāri šādu informāciju piezīmes veidā jāiekļauj apliecinājumā par zemes vienības vai zemes vienības daļas reģistrāciju/aktualizāciju Kadastra informācijas sistēmā. Par minēto dokumentu reģistrācijas datumu uzskatāms datums, kurā Kadastra informācijas sistēmas kartiņā “Dokumenti” pārņemti DDK esošā dokumenta metadati. Apliecinājumu sagatavo pēc ierosinātāja pieprasījuma, par ko tiek izdarīta atzīme iesniegumā. Apliecinājumu Dienests ievieto mērniekam portāla www.kadastrs.lv sadaļā "Mans konts" elektroniskā formā.

krievu

До 5 декабря 2019 г. Служба поставила отметку о регистрации данных в Кадастровой информационной системе о земельном участке, плане границ земельного участка, плане обременения и плане действий в чрезвычайных ситуациях. Для того, чтобы предоставить геодезистам информацию о дате, когда план земельной границы, план обременения или план действий в чрезвычайных ситуациях зарегистрирован в Кадастровой информационной системе, по состоянию на 17 февраля 2020 года, система. Датой регистрации указанных документов считается дата принятия метаданных документа, существующего в ДДК, в карточку «Документы» Кадастровой информационной системы. Свидетельство составляется по требованию инициатора, что указывается в заявке. Сертификат размещается Сервисом на сайте www.kadastrs.lv в разделе «Моя учетная запись» в электронном виде.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)