latviešu

Lai nodrošinātu korektu datu izplatīšanu portālā kadastrs.lv, lūdzu informēt speciālistus, ka zemes vienību datu aktualizāciju KRISGP ir jāpabeidz līdz plkst. 20:00. Pēc plkst.20:00 sākas datu kopēšana no KRISGP uz portālu. Gadījumā, ja pēc plkst.20:00 tiek veikta datu aktualizācija pie kadastra grupu robežām, šīs izmaiņas var tikt nokopētas daļēji, un portālā nākamajā dienā tiks attēloti pārklājumi vai tukšumi.

krievu

Для обеспечения корректного распространения данных на портале kadastrs.lv проинформируйте специалистов, что обновление данных о земельных участках в KRISGP должно быть завершено 20:00. После 20:00 начинается копирование данных из КРИСГП на портал. В случае, если данные обновляются после 20:00 на границах кадастровой группы, эти изменения могут быть частично скопированы, и на следующий день портал отобразит наложения или бланки.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)