latviešu

Ceru, ka visi ir iepazinušies ar vakar nosūtīto e-pastu. Vai ir nepieciešams šīs lietas izrunāt tiešsaistē? Ja jā, dodiet ziņu, kas ir neskaidrs viss, vai kaut kas konkrēti. Pēc Lieldienām varam noorganizēt vebināru. Ja ir vēl kādas tēmas, ko vēlams pārrunāt, rakstiet.

krievu

Я надеюсь, что все знакомы с письмом, отправленным вчера. Обязательно ли говорить об этом в Интернете? Если да, дайте сообщение, которое будет расплывчатым обо всем или о чем-то конкретном. После Пасхи мы можем организовать вебинар. Если есть какие-то другие темы, которые вы хотите обсудить, пишите.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)