latviešu

1) ja ir iespējams no personas jautājuma noprast, kādu pakalpojumu persona vēlas pieprasīt, tekstā pēc iespējas jāsniedz vispārīgā informācija par konkrēto pakalpojumu - par konkrētā pakalpojuma izpildei nepieciešamajiem dokumentiem, - pakalpojuma izpildes termiņu dienās (jānorāda darba vai kalendārajās dienās atbilstoši konkrētam pakalpojumam) no brīža, kad veikta priekšapmaksa rēķina apmaksa un maksājums saņemts Valsts kasē. - jālūdz iesnieguma saturā norādīt personas kontaktinformāciju – tālruni un e-pasta adresi, lai Dienestam būtu iespēja operatīvi sazināties ar personu nepieciešamības gadījumā.

krievu

1) если из вопроса человека можно понять, какую услугу лицо желает запросить, текст должен, насколько это возможно, содержать общую информацию о конкретной услуге - о документах, необходимых для оказания конкретной услуги, - срок оказания услуги в днях (должен быть указан в рабочих днях или календарных днях в зависимости от конкретной услуги) с момента оплаты предоплаты по счету и поступления платежа в Казначейство. - просьба указать контактную информацию лица - телефон и адрес электронной почты в содержании заявки, чтобы Сервис имел возможность оперативно связаться с человеком в случае необходимости.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)